O Perukpolu

PERUKPOL istnieje na rynku od 1999 roku. Od wielu lat należymy do grona liderów w branży perukarckiej w Polsce. Dla wielu jesteśmy strategicznym dostawcą. Naszymi kontrahentami są sklepy medyczne, szpitale, fundacje amazonek, salony fryzjerskie oraz indywidualni klienci.

Obecnie firma Perukpol posiada kilkadziesiąt wzorów peruk w bogatej kolorystyce z kolekcji - Revlon, Tressallure, Envy Hair, Alan Eaton, SimplyBeautiful. Posiadamy także bogatą ofertę z własnej kolekcji - PERUKPOL.

Ogromnym atutem naszej firmy jest wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Od wielu lat współpracujemy z japońską firmą Kaneka, która dostarcza nam materiały doskonale imitujące ludzki włos. Na jakośc naszych produktów wpływa też coroczne uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich np. w Paryżu, USA. Poznajemy tam najnowsze trendy we wzornictwie i kolorystyce. Doświadczenie to przekłada się na nasze produkty.

Wszystkie peruki z oferty posiadają certyfikat produktu medycznego. Firma jako pierwsza na rynku perukarskim uzyskala wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych oraz znak CE.

Perukpol bezpłatnie szkoli kontrahentów (dojazd naszego przedstawiciela), pomaga w aranżacji punktów sprzedaży, bezpłatnie wyposaża sklep np. w głowy do prezentacji peruk, testery itp.

Stworzenie kompleksowej oferty, zapewnienie produktów najwyższej jakości i na najwyższym poziomie, profesjonalna obsługa, ciągłe dostawy, bezpłatne szkolenia, nowoczesny marketing - to elementy, które pozwoliły firmie stać się liderem w dziedzinie perukarstwa.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Secret Crush Nora Nicole Charme Pixie

T: +48 22 631 24 92 F: +48 22 631 24 91

Korzeniowskiego 5 (róg Wawelska 76)
na przeciwko Instytutu Onkologii,
02-049 Warszawa

Zapraszamy w godzinach 9.00-16.00